دانلود پاورپوینت سیستم انتقال آب برج میلاد جهت رشته مدیریت در قالب 41 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 


مقدمه

فناوری ساخت برج‌های بلند در دنیا، عمر زیادی ندارد. برج‌های بلند از این جهت اهمیت زیادی دارند که برای چندین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند. از طرفی برای انجام یک طرح بزرگ چندمنظوره، طبعاً باید توان فنی و مهندسی در زمینه‌های مختلف در کشور موجود باشد. همچنین باید شرایطی فراهم کرد که همه بتوانند در کنار هم و با برنامه‌ریزی کار کنند.

 

 

وقتی کشوری فناوری موشکی دارد، یعنی که مهندسی مکانیک، هوا و فضا، شیمی و متالوژی، کامپیوتر، برق و مخابرات پیشرفته‌ای دارند و مهمتر اینکه می‌توانند این فناوری‌ها را در کنار هم قرار دهند و محصول نهایی تولید کنند. برج هم چنین چیزی است. برای ساختن یک برج، باید توان مهندسی عمران و سازه، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، برق مخابرات و همچنین قدرت تولید و کنترل ساخت قطعات، تاسیسات و غیره وجود داشته باشد و البته شرایطی که این فناوری‌ها بتوانند کنار هم کار کنند. ایده ساختن یک برج مخابراتی ـ تلویزیونی در تهران حدود ۸ سال پیش مطرح شد. سپس مطالعات دقیق برای بررسی امکان و چگونگی ساخت آن انجام شد.

 

 


فهرست مطالب :

مقدمه

برج میلاد

پیشینه

ساخت

جایگاه برج میلاد از دیدگاه بلندی در میان برج‌های مخابراتی جهان

سیستم آتش نشانی

ضوابط مربوط به طراحی سیستم آب آتش نشانی :

شبکه بارنده خودکار ( آب افشان یا اسپرینکلر)

سیستم اطفاء حریق برج میلاد

نقشه ها و جدول های سیستم اطفاء حریق برج میلاد

نقشه آب افشان های طبقه همکف

نقشه آتش نشانی گنبد آسمان